Фестиваль німців на Херсонщині

Кронау – це стара назва селища Високопілля, сучасного населеного пункту, районного центру Херсонщини, який був заснований працелюбними німецькими колоністами у 1869 році.В цьому містечку й досі живуть нащадки тих німецьких переселенців.

Вчора, 1 липня в обласному академічному музично-драматичному театрі ім. Миколи Куліша Херсонський міський центр німецької культури провів потужний «Кронау фест», який зібрав творчі колективи та представників німецьких громад з Києва, Дніпра, Кривого рогу, Мелітополя, Миколаєва, Одеси, Чернігівщини та гостей з Німеччини.

Їх творчі колективи разом із господарями мистецького майданчика з Херсону, Високопілля та Нової Каховки подарували херсонцям чудовий концерт.

Голова Херсонського центру німецької культури Лариса Дворнікова відзначила, що цей захід спрямований на підтримку культури та розвиток мистецьких комунікацій між німцями Причорномор'я.

І дійсно як відзначив один з поважних гостей, німці – це не тільки Друга світова, це велична культура мистецтво та наука, яка прикрасила світову скарбницю іменами Баха, Генделя, Моцарта, Гегеля, Шопенгауера, Ніцше, Гете, Лейбніця, яка дала нашій херсонській землі працелюбних людей.

Їх покоління працюючи в складних умовах створювали та продовжують перетворювати етносферу та ноосферу нашого краю на краще.

Георгій БЯНОВ
Фото автора

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів