У Херсоні на заслужений відпочинок вийшов водопровідник із 45-річним стажем

Минулої п'ятниці, 23 червня, колектив Херсонського Водоканалу провів на заслужений відпочинок Трубієнка Віктора Володимировича,потомственого Водопровідника з 45-річним стажем, професіонала, найдосвідченішого працівника служби водопостачання, справжню Легенду Херсонського Водоканалу!

Династія Трубієнків була заснована батьком Віктора Володимировича і налічує на сьогодні більше 170 років загального трудового стажу. Молодим хлопцем у 1969 році Віктор прийшов у Херсонський Водоканал та самовіддано працював до цього часу.

Він пам'ятає часи, коли для ремонту водопроводу головним знаряддям праці була звичайна лопата. Віктор з батьком виїжджали ліквідовувати аварії водопроводу на велосипедах, до яких було прикріплено необхідне знаряддя. Всі розриття виконувались вручну.

Високий професіоналізм, вміння ремонтувати мережі без припинення водопостачання, миттєва оцінка аварійної ситуації, прийняття єдино вірного рішення, витримка та самовідданість у будь-яких умовах, готовність завжди підтримати та передати свій досвід молодим, доброта, душевність та порядність – саме такі риси притаманні Ветерану Праці, одному з найкращих фахівців підприємства.

Проводжаючи на пенсію, колеги бажали Віктору Володимировичу міцного здоров'я та сімейного щастя, позитивного настрою та благополуччя, удачі та здійснення намічених планів!

Однак дружнє спілкування Ветерана Праці з колективом Водоканалу не перерветься, тому що сімейну династію на підприємстві продовжують син Віктора Володимировича, Дмитро, рідний брат Олександр з дружиною та сином.

МКП Херсонський Водоканал

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів