У Херсоні з'явився перший випускник курсів 3D-моделювання

З квітня по червень 2017 року у центрі «Вікно в Америку» проводились перші у бібліотеці курси 3D-моделювання.

Заняття проводив досвідчений дизайнер Андрій, який уже не один рік розробляє 3D-моделі ювелірних виробів.

Днями один із відвідувачів курсів, Данило Кіхтенко, надрукував власноруч змодельовані проекти.

Данило поки що школяр, він навчається у 6 класі гімназії № 6, однак за допомогою мами, яка є консультантом з вибору професії у профцентрі «Данила», він уже давно визначився із можливими майбутніми спеціальностями. Згідно з результатами тестування, Данило може бути водієм вантажних машин або дизайнером будівель чи інтер'єрів. Поки що 12-річному хлопцю більше до душі дизайн.

Крім того, що у гімназії Данило поглиблено вивчає англійську мову, він учиться малювати у художній школі, грає на флейті, трохи займається карате і ходить у кружок судномоделювання. Із не меншим задоволенням він відвідував курси 3D-моделювання у центрі «Вікно в Америку» обласної бібліотеки, він перший у групі розробив власну 3D-модель – модель велосипеда.

Пізніше разом із мамою вони зробили логотип її профцентру "Danila". Обидва проекти були надруковані на 3D-принтері центру «Вікно в Америку», тому Данило зміг побачити усі тонкощі втілення початкової ідеї у готовій моделі.

Перші слухачі курсів 3D-моделювання завершили своє навчання, наступні заплановано почати у вересні-жовтні залежно від формування групи. Майбутні курсанти також зможуть втілити у пластику свої творчі розробки.

Херсонська обласна наукова бібліотека імені Олеся Гончара

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів