Херсонський губернатор завітав до рідної школи і привітав випускників

Вчора, 23 червня, у Томинобалківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради Херсонської області відбувся випускний бал.Привітати випускників рідної школи приїхав голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв.

«Друзі, я щиро радий всіх бачити! Шановна молодь, сьогодні ви прощаєтеся з вашими викладачами, зі школою, отримуєте атестати та йдете у доросле життя. Ви найгарніші, найрозумніші і найуспішніші.

Я хочу побажати, щоб запал, який у вас є, залишався з вами на все життя. Не забувайте свою школу, ваших вчителів - повертайтеся до них і допомагайте. Успіхів у майбутньому, дорогі випускники!», – звернувся до випускників голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв.

«Сьодні свято випускного вечора та вручення атестатів про закінчення середньої освіти. Для мене кожного року це хвилююча мить. Випускників всього 10, в цьому році у нас є золотий медаліст.

Наші учні вступають до Херсонських вищів та продовжують навчання. У нас гарний потенціал, є чим пишатися!», – зазначила директор школи Поліщук Інна Анатоліївна.

Вчитель української мови та літератури, яка також була класним керівником у очільника області – Клочкова Людмила Валеріївна розповіла, що пишається своєю професією і всіма учнями, які закінчили школу.

Вона дуже рада, що випускники Томинобалківської ЗОШ приносять користь суспільству і залишаються справжніми патріотами України.

Своїми враженнями поділився учень випускного класу, золотий медаліст Клочков Валерій: «Це дуже відповідальний день для мене. Я хочу, щоб всі випускники змогли досягти своїх цілей, вступити в ті університети, в які хочуть».

Насамкінець голова Херсонської облдержадміністрації ОДА Андрій Гордєєв вручив учням школи подарунок - сучасний радіо мікрофон, а від Херсонської обласної федерації футболу – футбольні м'ячі.

Елеонора ГУСЬКОВА

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів