В Херсонській обласній бібліотеці поповнення фаховими науковими журналами

Питання поповнення та оновлення фондів для нас – пріоритетне, хоча з кожним роком комплектуватися новими виданнями все важче, оскільки скорочується відповідне фінансування.

Але час диктує свої умови, і ми шукаємо шляхи вирішення проблеми. Періодичні видання завжди залишаються оперативним, а в деяких випадках – чи не єдиним джерелом отримання інформації з окремих питань, і тому наповнення фонду нашої бібліотеки новими фаховими виданнями має особливе значення для задоволення інформаційних потреб користувачів.

На сьогоднішній день, завдяки Видавничому дому «Гельветика» (Херсон), бібліотека значно розширила репертуар наукових фахових періодичних видань університетів України. До речі, Видавничий дім «Гельветика» з дня його існування надає безкоштовний примірник своїхдрукованих видань у бібліотеку.

За два останні роки видавництво передало до нашої книгозбірні більше 40 найменувань наукових журналів. Серед них, наприклад, «Молодий вчений»; «Інтелект XXI» національного університету харчових технологій; «Право і суспільство»; юридичний журнал «Підприємництво, господарство і право»; різні серії наукових вісників Ужгородського національного університету; юридичний вісник НУ «Одеська юридична академія» та ін.

Всі вони включені до міжнародних каталогів наукових видань, наукометричних баз та до переліку фахових видань України. Ці журнали узагальнюють результати науково-дослідної роботи, забезпечують доступ широких кіл громадськості до новітніх наукових розробок, надають неоціненну допомогу в теоретичній і практичній підготовці студентів, викладачів, науковців.

Від імені херсонських читачів висловлюємо вдячність директорові Видавничого дому «Гельветика» Олегу Павловичу Головко за виняткову можливість створювати у нашій книгозбірні найбільш повний фонд наукових журналів для повноцінного науково-інформаційного забезпечення потреб користувачів.

Херсонська обласна наукова бібліотека імені Олеся Гончара

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів