Втрата роботи - привід опанувати нові навички

Тимчасова втрата роботи – це не обов'язково невдача. Інколи це привід зупинитися, переосмислити власне життя, опанувати нові навички,отримати корисні знання, на які раніше не було часу.

Сьогодні в цьому впевнилися слухачі Херсонського міського центру зайнятості, які стали учасниками семінару «Грамотний тайм-менеджмент – запорука успішності».

Під час заходу гості дізналися історію виникнення тайм-менеджменту, звернули увагу на ключові моменти, які слід враховувати під час будь-якого планування, познайомилися з популярними методиками планування, що використовуються майже в усіх сферах менеджменту.

Особливо цікавим для учасників семінару виявився інформаційний блок, присвячений визначенню функціональних ролей у житті людини.

На прикладі відомого персонажу – Попелюшки – слухачі намагалися визначити, як змінюється коло ролей протягом життя, що впливає на формування ролей, а також намагалися порівняти результати вправи із власним життям.

Наприкінці семінару учасники під час зворотного зв'язку зізналися тренеру, що таких знань їм не вистачало, і що подібну інформацію людині треба отримувати ще у старшій школі або в університеті, щоб вдало розпорядитися власним життям.

Херсонська обласна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів