Херсонський губернатор у футбольній спільноті України

Голову Херсонської облдержадміністрації Андрія Гордєєва обрано членом Виконкому громадської спілки "Федерація футболу України".

У п'ятницю, 16 червня, в Будинку футболу, що у Києві, відбувся ювілейний XX Конгрес Федерації футболу України. У заході взяли участь 95 делегатів.

Головними завданнями на порядку денному Конгресу стали питання про завершення реорганізації ФФУ в громадську спілку та обрання нового президента.

Так Андрія Павелко обрали на посаду президента Федерації футболу України. Павелко був єдиним кандидатом, за його переобрання проголосувало 95 делегатів, 3 - утрималися, проти не проголосував ніхто.

Крім того, на конгресі обрали віце-президентами ФФУ Олександра Герегу, Костянтина Єлісєєва, Максима Єфімова, Ігора Кочетова, Сергія Куніцина, Андрія Мацолу, Юрія Почотного та Олега Собуцького.

Також громадську організацію "Федерація футболу України" перейменовали на громадську спілку "Федерація футболу України".

Голова Херсонської облдержадміністрації, голова Херсонської обласної федерації футболу Андрій Гордєєв був обраний членом Виконкому ФФУ.

За підсумками форуму сформовано склад Виконкому громадської спілки Федерація футболу України у складі 30 осіб.

Елеонора ГУСЬКОВА

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів