Херсонські студенти-екологи в центрі екологічної інформації

До бібліотеки імені Олеся Гончара завітали студенти-екологи I курсу Херсонського державного університету.

Зустріч відбулася у Центрі екологічної інформації книгозбірні, під час якої було презентовано фонд Центру та висвітлено основні напрямки його діяльності. Але спочатку ми познайомились та поговорили про те, для чого наша діяльність взагалі потрібна.

Обговоривши серйозні екологічні проблеми та виклики України та Херсонщини (забруднення повітря та води, деградація земельних ресурсів, зменшення лісових насаджень, поводження з побутовими відходами та інші), студенти погодились, що є гостра необхідність популяризувати знання з охорони навколишнього середовища. Адже саме поширення екологічних знань сприятиме підвищенню екологічної свідомості, а значить – і збереженню довкілля.

Відвідувачі більше дізналися про проекти, заходи та акції, які проводить та до яких долучається Екоцентр, зокрема: «Зробимо Україну чистою разом», «Дерева миру», «Курс відповідального споживача», «Будуймо Херсон разом», екологічні дебати та тренінги, віртуальні екскурсії та зустрічі з представниками природоохоронних територій Херсонщини.

Для студентів також було проведено екскурсію бібліотекою, під час якої вони більше дізналися про кожен відділ. Особливо зацікавили різноманітні технічні новинки відділу документів іноземними мовами, колекція книг у відділі рідкісних і цінних видань, а також творчий майданчик Maker Space у відділі обслуговування користувачів.

Завдяки візиту до бібліотеки студенти довідались про нові цікаві можливості і для екологічної діяльності, і для навчання, і для дозвілля.

Херсонська обласна наукова бібліотека імені Олеся Гончара

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів