Чиновницький палац у Херсоні піде з молотка

Депутати Херсонської обласної ради позбавили очільників виконавчої влади у регіоні помпезної казенної резиденції.

На сесії вони проголосували за те, аби виставити на продаж через відкриті торги двоповерховий котедж у центрі Херсона, який ще з часів СРСР надавався під житло за бюджетний кошт вихідцям з інших регіонів - керівникам обкомів КПРС, а згодом головам облдержадміністрації.

До "хатинки" додається простора земельна ділянка, на якій чиновникам обслуга вирощувала свіжі фрукти та овочі, у підвалі будівлі --більярдна, на першому поверсі - простора вітальня, яку можна використовувати також і як коктейль-хол.

Але після Революції Гідності керівники Херсонської ОДА мешкати тут відмовляються. Тож депутати довго шукали застосування цій комунальній нерухомості, чиє утримання та охорона щорічно коштує місцевому бюджету до півмільйона гривень.

Пропозиції під час обговорення висували різні - безплатно надати "губернаторський палац" під консульство іноземних держав, віддати його в оренду. Але більшість депутатів облради підтримали пропозицію виставити його на продаж.

Скільки можна виручити за будівлю "з історією" у престижному кварталі, сказати важко. Але за оцінками ріелтерів, вона коштує не менше двохсот тисяч доларів США. А в кращі часи за такий лот можна було б узяти і до мільйона доларів.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ, фото автора
"Голос України"

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів