Жителів Херсонщини забезпечують роботою

З початку 2017 року за допомогою Херсонської обласної служби зайнятості забезпечено роботою 10 587 осіб, що на 747 більше ніж торік

Із січня по травень поточного року послугами Херсонської обласної служби зайнятості скористалося майже 20 тис. безробітних громадян. Наразі послугами служби зайнятості користуються 8 558 зареєстрованих безробітних, з яких половину складають жінки, третину - безробітна молодь віком до 35 років.

За інформацією директора обласного центру зайнятості Євгенія Єрашова за цей період за допомогою служби зайнятості забезпечено роботою 10 587 осіб, що на 747 більше ніж торік.

Упродовж п'яти місяців роботодавці області надали до служби зайнятості 11 880 вакансій, що на 683 одиниці більше минулорічного показника. В середньому по Херсонській області на кінець травня на 1 вакансію претендувало 6 осіб, які шукали роботу.

Активно впроваджуються механізми стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць. Впродовж п'яти місяців 221 безробітного працевлаштовано на створені роботодавцями робочі місця шляхом компенсації фактичних витрат в розмірі єдиного внеску на загальнодержавне соціальне страхування.

Важливого значення має кадрове забезпечення галузей економіки відповідно до реальних потреб ринку праці.

За словами Євгенія Єрашова професійне навчання за направленням служби зайнятості з початку року пройшли 3 760 безробітних. Більшість із них навчались на замовлення роботодавців, отже, працевлаштовані.

Протягом п'яти місяців до громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено 3 145 осіб з числа безробітних.

Відділ організаційно-інформаційної роботи Херсонського обласного центру зайнятості (0552) 435433

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів