На Херсонщині "запрошують" воду на поля

Уперше за останні п'ять років Херсонщині виділили з державного бюджету 26 мільйонів гривень на розвиток меліорації.

Про це повідомив голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв. У Херсонській ОДА вже підрахували, що завдяки цим коштам зрошуваними знову стануть півтори тисячі гектарів сільськогосподарських угідь.

Зокрема, йдеться про модернізацію чи відновлення старих насосних станцій біля розподільчих каналів у Генічеському, Олешківському та Чаплинському районах, розповів подробиці начальник обласного управління водних ресурсів Ігор Андрієнко.

За його словами, проекти модернізації цих об'єктів уже почали готувати.

Активніше стали інвестувати у "підтягування" дніпровської води на поля і приватники - місцеві агрофірми. Зокрема, біля села Наталівка Каховського району області сільгосппідприємство провело зрошення на тисячу гектарів своїх угідь, збудувало насосну станцію та придбало сімнадцять дощувалок виробництва США із комп'ютеризованою системою управління поливом.

Задоволення це недешеве, але витрати себе швидко виправдовують: адже врожаї на поливних землях зростають у кілька разів, а з ними збільшуються і доходи виробників.

"Голос України"

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів