Солодкий подарунок від Андрія Путілова

Дитинство - особливий час, сповнений яскравими враженнями, радістю нових відкриттів. Наскільки райдужним буде перший етап життя нашої малечі, залежить від нас, дорослих.

З нагоди Дня захисту дітей на стадіоні «Харчовик» відбулося чудове свято. Захід організували відділ освіти, молоді і спорту райдержадміністрації разом із працівниками позашкільних закладів. Окрім головних учасників свята до «Країни дитинства» завітали голова райдержадміністрації Віктор Романов, довірена особа депутата обласної ради Андрія Путілова Оксана Казакова, начальник відділу освіти, молоді і спорту Світлана Колесніченко, заступник селищного голови Олександр Піскун.

Дорослі побажали дітям гарного літнього відпочинку, міцного здоров'я, добробуту, блиску в очах і посмішок на обличчі. Грамотами і цінними подарунками відзначили переможців всеукраїнських конкурсів і змагань.

А потім діти поринули у цікавий світ розваг. Зокрема, школярі демонстрували здібності у малюнку на асфальті, кмітливість і ерудицію у вікторинах, могли прикрасити тіло боді-артом.

Завершилося свято солодким подарунком від Андрія Путілова. Від смачного морозива у спекотний день ніхто не відмовився!

"Придніпровська зірка"

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів