Новий дитячий майданчик відкрили у Генічеському районі

У селі Стокопані Генічеського району, з нагоди Дня захисту дітей, відбулося урочисте відкриття дитячого майданчику, який нещодавно було встановлено у дворі початкової школи.

1 червня літній сонячний день став ще яскравішим від сміху, веселого гомону та щастя на дитячих обличчях. Для дітей, що проживають у селі Стокопані відбулося справжнє, довгоочікуване свято – урочисте відкриття дитячого майданчика обладнаного за кошти сільської ради.

На свято до малечі завітали сільський голова Зоя Дядюшева, голова районної ради Андрій Євстратов, голова райдержадміністрації Олександр Воробйов, депутати районної ради Валерій Тарасюк та Ірина Попова.

Під час урочистого відкриття голова районної ради Андрій Євстратов привітав дітей та батьків зі святом, побажав їм міцного здоров'я та успіхів у навчанні. Також він висловив велику подяку тим, завдяки кому стало можливе встановлення цього майданчику.

В свою чергу Андрій Олександрович пообіцяв розглянути питання встановлення додатково на території дитячого майданчику сучасних спортивних тренажерів для матусь.

Після того як керівництво села та району перерізало стрічку, для гостей з району було підготовлено цікаву програму з солодощами та веселими конкурсами в якій взяли участь вихованці місцевого дитячого садочку та загальноосвітньої школи.

Існує думка що дитинство – це найщасливіша пора нашого життя. Саме тому сільська рада та сільський голова Зоя Дядшева докладають чимало зусиль щоб діти росли в турботі та мали змогу розвиватися. Саме від підростаючого покоління залежить наше майбутнє.

Генічеська районна рада

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів