Херсонці, США ускладнює процес отримання візи

Як повідомило сьогодні Американське інформаційне агентство Reuters, адміністрація президента США Дональд Трамп змінив ряд правил за якими видаватимуть візу для тих, хто хоче побувати у США.

Відтепер значно посилено правила щодо перевірки тих громадян країн світу, які хочуть прибути на територію США. Затверджено нову анкету, до якої включено ряд додаткових питань. Зокрема необхідно вказати імена, під якими особа зареєстрована у соціальних мережах, якими вони користувалися за останні 5 років.

Крім того, треба вказати номери всіх попередніх закордонних паспортів. Так само здобувача попросять викласти свою детальну біографію за останні 15 років, які повинні включати відомості про роботу і про переміщення по світу.

І хоча поруч із цими питаннями стоїть позначка як «не обов'язкові», втім існує посилання, яке говорить, що відсутність цієї інформації може привести або до затримки видачі візи, або взагалі до відмови у її видачі.

Такі ускладнення пов'язують з тим, що, як раніше заявляв Президент США підчас конференції Північноатлантичного альянсу у Брюсселі: «НАТО у майбутньому повинно зосередитися на тероризмі і міграції, а також на погрозах з боку Росії, і зі сходу та півдня».

Сергій ОСОЛОДКІН

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів