Херсонські депутати підтримують своїх похресників

Сьогодні делегація депутатського корпусу Херсона разом із секретарем міськради Оленою Урсуленко побувала з вітаннями у Будинку дитини.

У закладі перебувають більше 70 малят, що залишились без батьків від самого народження. До досягнення ними 3-річного віку цілодобово їх доглядають, вчать ходити, розмовляти, гратись, взаємодіяти з ровесниками медичні й педагогічні працівники Будинку.

«На співробітниках дитячого будинку лежить великий вантаж відповідальності. Вони стають родиною для немовлят – дбають про їхню безпеку, опікуються ними впродовж 24 годин на добу. Рідними для цих дітей стають сторонні люди.

Головний лікар Тетяна Євгенівна Карчевич кожному з вихованців знаходить хрещених батьків. І відомі, успішні херсонці підтримують своїх похресників, яким випало на долю рости без рідних», - зазначила секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко.


Звичайно, депутати привітали колектив і вручили грамоти співробітникам закладу. А до дітей не могли прийти з порожніми руками. У День захисту дітей вихованці отримали іграшки та солодощі.

Ганна СОКОЛЕНКО

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів