Мангер: ШГТ – перлина Херсонщини

Сьогодні, 1 червня голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер привітав учнів херсонської Школи гуманітарної праці з завершенням навчального року.

Школа гуманітарної праці святкує завершення навчального року. Серед запрошених гостей голова обласної ради Владислав Мангер та голова міської ради Володимир Миколаєнко.

«ШГТ – перлина нашої області, перлина нашої держави. Ваш заклад є одним із найкращих, про що свідчать багатократні перемоги у всеукраїнських олімпіадах та МАУ. Такої школи, як у Вас, немає ні в Києві, ні в Україні, ні за кордоном», – відзначив Владислав Мангер у своїй промові та побажав школярам гарно відпочити влітку, а випускникам скласти на відмінно іспити та вступити до омріяних вузів.

Також очільник облради подякував Школі гуманітарної праці та особисто її директору Артему Кіяновському за активну суспільну діяльність: «Знаю, що у Вашій школі навчаються діти переселенців та учасників АТО. Знаю, що школа систематично підтримує та допомагає нашим військовим на передовій. І за це я від всієї душі Вам вдячний. Це неоціненний внесок для нашої держави та нашого народу».


А за розробку і впровадження нових освітніх технологій, створення сучасних і комфортних умов для здобуття якісних освітніх послуг та з нагоди 25-річчя утворення комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Школа гуманітарної праці» Херсонської обласної ради Владислав Мангер нагородив Почесною грамотою Херсонської обласної ради трудовий колектив комунального закладу.

Херсонська обласна рада

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів