Херсонводоканал починає примусове стягнення заборгованості за воду

Херсонводоканал починає примусове стягнення заборгованості за воду
Споживачі МКП Херсонський водоканал, які не сплачували за спожиті послуги понад три місяці, автоматично потрапляють до переліку боржників,з якими підприємство працюватиме у судовому порядку.

На сьогоднішній день більшість мешканців міста не в повному розмірі сплачують за послуги водопостачання та водовідведення і, на жаль, кожного місяця заборгованість за надані послуги зростає.

Ми розуміємо, що фінансово-економічні зміни у державі, які пов'язані в тому числі з підвищенням тарифів на житлово-комунальні послуги, суттєво відобразились на життєвому рівні громадян.

Як наслідок, певна кількість споживачів не має можливості здійснювати оплату своєчасно та в повному обсязі. Для таких громадян держава запровадила можливість оформлення субсидії. Якщо оплата за комунальні послуги перебільшує 15% частку від сукупного доходу сім'ї – ви можете отримати субсидію. Для цього необхідно звернутись до управління праці та соціального захисту населення районних у місті рад.

Від своєчасної та повної оплати за спожиті послуги залежить надійність функціонування системи водопостачання та водовідведення нашого міста. Саме тому Херсонводоканал змушений вживати заходи з примусового стягнення заборгованості.

Споживачі, які не сплачували за спожиті послуги понад три місяці, автоматично потрапляють до переліку боржників, з якими підприємство працюватиме у судовому порядку.

Зазначимо, що стягнення боргів у судовому порядку додає на боржника додаткових грошових навантажень у вигляді судових зборів. Тому на етапі досудових попереджень, наполегливо рекомендуємо в найкоротші терміни врегулювати питання оплати боргів у досудовому порядку.

В разі неможливості погашення заборгованості в повному обсязі, пропонуємо власнику або особі, яка зареєстрована за цією адресою, укласти договір реструктуризації, для чого необхідно звернутися до Водоканалу за адресою - пл. Тутушкіна, 9 каб. № 2 (при собі мати паспорт та розрахункову книжку).

Нагадуємо, що частині боржників в судовому порядку можуть заборонити виїжджати за межі України за наявності боргів за комунальні послуги (це питання може бути особливо актуальним, адже наближаються літні відпустки).

МКП Херсонський водоканал

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів