Новий тренд Каховки

В останні роки цілим трендом у Каховці стало встановлення лавок. Що не може не тішити каховчан, адже крім практичної користі, новинки вносять різноманітність в сірий міський пейзаж.

Декілька лавок встановив у каховці «Опозиційний блок» на площі перед РБК ім. Фрунзе; була оновлена «Лавка закоханих» та встановлена «Лавка примирення» на набережній міста силами ініціативних каховчан. Крім того, приватні підприємці за власний кошт встановили лавки по вул. Соборності біля м-н «Сніжинка» та кав'ярень «CoffeIN» і «Котофейка».

І ось, нові лавочки - за підтримки народного депутата від партії БПП Сергія Хлань, каховчани отримали чотири нових лавки по вул. Соборності. Ініціатором ідеї виступив начальник Каховського міського відділу освіти.

«Дуже шкода, що ми не встигли реалізувати задумку до випускних вечорів – могли б присвяти кожній школі по лавці. Але про ідею ми точно не забудемо й можливо реалізуємо її в майбутньому. Крім того, естафету підтримає міський голова й Каховка отримає чергові оновлення», – повідомив Михайло ГОНЧАР.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон