Херсонська бібліотека поповнилася книжкою зі шрифтом Брайля

Херсонська бібліотека поповнилася книжкою зі шрифтом  Брайля
Фонд видань нашої книгозбірні поповнився новою книжкою з історичної тематики, яка буде цікава і школярам з обмеженнями зору, і дорослим, що читають шрифтом Брайля.

Центр для користувачів з особливими потребами отримав повість-легенду Володимира Рутківського "Сторожова застава".

Події в книзі розгортаються у 1097 році в стародавній Україні, на території Київської Русі, куди загадково потрапляє звичайний український п'ятикласник та стає свідком героїчних подій.

Незабаром літні канікули – саме час, щоб неквапливо прочитати цю книжку.

...Звичайний український школяр, Вітько Бубненко з села Воронівка, вирішує більше довідатися про історію рідного краю. Він та його друзі звертають увагу на таємничу печеру в Чортовому Яру – й унаслідок загадкового випадку Вітько опиняється в 1097 році, там, де колись проходила межа між землями русичів та половців. Він знайомиться з праукраїнськими героями Іллею, Олешком, Добринею й навіть з самим Володимиром Мономахом. Невдовзі Вітько стає свідком та учасником небепечних та захопливих пригод.

До речі, у 2013 році кінопроект за романом Володимира Рутківського «Сторожова застава» переміг у 5-му конкурсі Державного агентства з питань кіно, отримавши часткове фінансування. У жовтні 2017 року екранізацію мають презентувати в кінотеатрах України.

Видано книгу за підтримки благодійної організації "Фонд родини Нечитайло" в рамках проекту "Книга Брайлем".

Херсонська обласна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів