Президент нагородив народного депутата Олександра Співаковського орденом князя Ярослава Мудрого

Народний депутат України, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, доктор педагогічних наук Олександр Співаковськийнагороджений орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм.

Відповідний указ №135/2017 "Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня науки " було опубліковано на сайті глави держави.

Зазначимо, що орденом імені Ярослава Мудрого нагороджують за видатні заслуги перед Україною в галузі державного будівництва, зміцнення міжнародного авторитету України, розвитку економіки, науки, освіти, культури, мистецтва, охорони здоров'я, за визначні благодійницьку, гуманістичну та громадську діяльність.

СПІВАКОВСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ – народний депутат Верховної Ради України, перший заступник Голови Комітету з питань науки і освіти, професор кафедри інформатики, програмної інженерії та економічної кібернетики Херсонського державного університету, кандидат фізико-математичних наук, доктор педагогічних наук, почесний професор академії імені Яна Длугоша (Польша), Заслужений працівник освіти України.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон