Херсонщина: вода - на відмінно, пляжі - на двійку

Перед початком курортного сезону фахівці держустанови "Херсонський обласний лабораторний центр" обстежили 184 проби води, взятої біля річкових та морських пляжів Таврії.

Результати моніторингу для відпочивальників цілком обнадійливі: за бактеріологічними та санітарно-хімічними показниками вода цілком у межах встановленої норми.

Надалі, а саме з першого червня, такі проби перевірятимуть щотижня на "бактеріологію", і двічі на місяць - на "хімію", зазначив у бесіді з кореспондентом "Голосу України" завідувач відділу організації санітарно-гігієнічних досліджень держустанови "Херсонський обласний лабораторний центр" Анатолій Сергієнко.

Гірша ситуація із самими пляжами біля річок та озер. Попри те, що відкриття сезону в краї відзначили ще 1 травня, і гостей біля води засмагає уже чимало, жодна така зона відпочинку досі не отримала паспорта готовності, там не налагодили роботу громадських вбиралень, фонтанчиків із безпечною питною водою тощо.

Крім того, в містах Берислав, Олешки, райцентрі Велика Лепетиха є ще й чимало "диких" пляжів, якими офіційно ніхто не опікується, хоча туди в спеку йдуть купатися десятки тисяч дітей та дорослих.

"Голос України"

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон