На Херсонщині обговорили підсумки роботи обласної служби зайнятості

На базі Голопристанського міського центру зайнятості для керівного складу обласного центру зайнятості та керівників районних, міськрайонних та міських центрів зайнятості відбулася нарада Херсонської обласної служби зайнятості «Підсумки роботи обласної служби зайнятості за І квартал 2017 року».

У роботі наради взяли участь: керівник апарату обласної державної адміністрації В.Клюцевський, голова Голопристанської районної державної адміністрації Т.Гасаненко, голова Голопристанської районної ради В.Соловйов та Голопристанський міський голова О.Бабич.

Представники влади висловили позитивне ставлення до діяльності обласної служби зайнятості та запевнили у подальшій співпраці з сучасною сервісною установою, що дійсно відповідає європейським стандартам.

З доповіддю щодо підсумків роботи за відповідний період виступив директор обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов. «Обласна служба зайнятості вже в І кварталі зосередила свої зусилля на якісну та ефективну роботу згідно визначених на 2017 рік стратегічних напрямків роботи, – зазначив Є.Єрашов. - Зросла кількість роботодавців, які звернулися за допомогою до служби зайнятості, показники працевлаштування на сезонні роботи перевищують минулорічні, центри зайнятості області роблять все можливе для збереження іміджу, а головне – забезпечення в повному обсязі державних гарантій соціального захисту безробітних громадян».

Окремим питанням йшлося про підвищення конкурентоспроможності безробітних. За словами керівника обласної служби зайнятості, це було, є і буде найголовнішими завданнями обласної служби, при цьому було зазначено на максимальному використанні власного навчального центру для підготовки висококваліфікованих робітничих кадрів.

У частині обговорення реалізації інноваційних соціально-направлених проектів обласної служби зайнятості було акцентовано увагу, що така робота важлива, тому що це – приклад успішної співпраці, адже виклики, що стоять перед службою зайнятості потребують саме спільних зусиль усіх зацікавлених сторін.

Нарада пройшла у конструктивній та позитивній атмосфері.

Херсонський обласний центр зайнятості

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон