На Херсонщину ходитимуть «спекотні» потяги

Наближається літо, а отже, і пора відпусток. Херсонщина цього року збирається побити власний рекорд по кількості відпочиваючих минулого року.Називають амбітні цифри – понад 4 мільйони відпочиваючих за три літніх місяці.

Організатори курортного відпочинку в різних районах області вже повідомляють про те, що мають переконливу кількість замовлень, а теплі травневі святкові дні показали, що відпочиваючи вже приїздять на відпочинок.

Здається, що допомогу в цьому надасть і «Укрзалізниця», яка вже призначила 13 додаткових поїздів у південному напрямку на літній період. Вже зараз відкрито попередній продаж квитків.

З кінця травня і аж до середини вересня потяги курсуватимуть з Києва, Львова, Дніпра і Харкова у напрямку південних курортів, зокрема і до Херсона та Генічеська.

До Генічеська курсуватимуть одразу три додаткових потяги:

№ 282 Київ – Генічеськ, з 1 по 13 червня через день, з 15 червня по 1 вересня щодня, з 3 по 15 вересня через день.

№ 190/244/189 Дніпро, Кривий Ріг – Генічеськ, з 10 червня по 10 вересня через день.

№ 232/231 Генічеськ – Івано-Франківськ, з 11 червня по 11 вересня через день.

До Херсона поки призначено два додаткових потяги:

№ 256/255 Львів – Херсон, з 26 травня по 17 вересня через день.

№ 265/266 Харків – Херсон, з 3 червня по 5 вересня через день.

Втім, будемо сподіватися, що цей варіант не остаточний, що у разі виникнення необхідності кількість потягів буде збільшена. Адже, минулого року до Херсона та Генічеська було значно більше потягів, які з'являлися у ходу вже під час самого сезону.

Сподіваємося, що зручність залізничного сполучення суттєво додасть нам тих, хто буде збільшувати бюджетні надходження до місцевих бюджетів.

Залишилося зрозуміти, що буде пропонувати місцева влада, для того, аби покращити автобусне сполучення між Херсоном та курортними містечками у Скадовському, Голопристанському та Каланчакському районах області.

Сергій ОСОЛОДКІН

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон