Херсонські рятувальники взяли участь в навчальних зборах у Польщі

Херсонські рятувальники взяли участь в навчальних зборах у Польщі
Нещодавно делегація Головного управління ДСНС України у Херсонській області на чолі з заступником начальника обласного відомстваКатериною Гавриловою повернулася з ділової поїздки з міста Краків Республіки Польща.

Представники Служби порятунку взяли участь у навчально-тренінгових зборах по медичному рятуванню і наданню невідкладної допомоги у ході рятувальних робіт. Їх візит став можливим у рамках проекту «Підвищення ефективності реагування українських аварійно-рятувальних служб на надзвичайні ситуації».

Тож відповідно до партнерського договору з Малопольською воєводською комендатурою Державної пожежної охорони делегація з 10-ти чоловік у співпраці з керівним і викладацьким складом відпрацювала тематичний напрям другого модуля навчально-тренінгового збору.

Херсонська група ознайомилася з технічним і медичним оснащенням польських колег на випадок надання невідкладної допомоги різним категоріям постраждалих під час надзвичайних ситуацій, у тому числі немовлятам і вагітним жінкам.

Окремо були продемонстровані навики по допомозі водіям постраждалим у дорожньо-транспортній пригоді. Учасники навчально-методичних зборів могли особисто відчути себе у ролі «потерпілого» і переконатися у тому які знання отримали його колеги і чи правильно справилися із завданням по наданню допомоги до приїзду професійних медиків.

Під час ознайомчого візиту рятувальники Херсонщини мали змогу ознайомитися з принципами функціонування підрозділів добровільної пожежної охорони місцевого рівня, їх налагодженою системою оповіщення про надзвичайні події і відповідно – оперативного реагування на них. Члени делегації в умовах переймання досвіду загалом вивчали польську систему оперативного реагування на надзвичайні ситуації і знайомились з типовим оснащенням підрозділів.

У ході навчального тренінгу по медичному рятуванню і наданню невідкладної допомоги під час рятувальних робіт делегація Головного управління ДСНС України у Херсонській області набула певних практичних навичок, які будуть передаватись на місцях під час несення служби особовому складу пожежно-рятувальних підрозділів області. У подальшому планується продовжити участь у проектах навчально-тренінгових модулів, передбачених партнерською угодою.

Польська сторона гостинно зустрічала херсонських колег і на добру згадку про керівнику Малопольської воєводської комендатури Державної пожежної охорони подарували візитівку м.Херсона – вітрильник, як сподівання на продуктивні взаємовідносини.

ГУ ДСНС України у Херсонській області

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів