У Херсоні відбулося свято сили, мужності та волі до перемоги

Сьогодні, 4 травня у Херсоні на стадіоні «Кристал» відбувся Всеукраїнський турнір: чемпіонат Сухопутних військ Збройних Сил України з функціонального багатоборства (кросфіт).

В змаганнях брали участь 15 команд і близько 100 військовослужбовців з військових частин різних областей України: Київської, Львівської, Харківської, Чернігівської, Херсонської, Одеської, Хмельницької та Вінницької.

Завдяки позиції голови Херсонської ОДА Андрія Гордєєва щодо підтримання обороноздатності області на високому рівні, проведення цього всеукраїнського заходу на Херсонщині під його патронатом вкотре переконує в цьому:

«Проведення змагань з кросфіту Сухопутних військ ЗСУ в Херсонській області - це демонстрація її готовності виконувати нелегку місію південного форпосту України проти поширення російської агресії з боку окупованого Криму.

Важливим завданням для влади сьогодні є припинення сепаратистських провокацій, формування боєздатної армії та створення території миру та безпеки», - наголосив він.

Начальник служби фізичної підготовки і спорту Сухопутних Військ ЗСУ, полковник Ігор Шлямар розповів, що кросфіт довів свою перевагу і наразі активно впроваджується в систему фізичної підготовки військ ЗСУ, так як дозволяє планомірно удосконалювати фізичну підготовку військовослужбовців:

«Більшість учасників змагань виконували свою місію в зоні антитерористичної операції та проявили мужність і героїзм при захисті держави». Він подякував Андрію Гордєєву за всебічну підтримку у проведенні змагань та побажав спортсменам перемоги.

Під час змагань військовослужбовці продемонстрували свою силу, мужність, волю до перемоги і вміння перемагати.

Ще раз довели, що вони є взірцем сили, надійності та прикладом для молоді справжніх чоловіків, які здатні захистити своїх близьких та нашу державу.

За матеріалами Херсонської ОДА

Фото ХЕРСОН.city

P.S. У всеукраїнських змаганнях з кросфіту, які проходили серед військовослужбовців Сухопутних військ ЗСУ, переможницею стала команда військовослужбовців з Військової Академії м. Одеса. Друге місце посіла команда з Харківського інституту танкових військ (м. Харків), третє - військовослужбовці з військової частини А0222 м. Київ (окремий полк Президента України).

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів