У Херсоні чекають гостей з Європи

Депутати Херсонської обласної та міської ради, представники органів місцевого самоврядування та ЗМІ відвідали міжнародний аеропорт «Херсон»,аби побачити реальні зміни, що відбулись останнім часом. Презентував роботу аеропорту депутат Херсонської обласної ради Юрій Рожков.

Системна робота літовища вже впливає на інвестиційний клімат Херсонщини. Проводяться роботи з реконструкції перону, що дає можливість приймати сучасні літаки та повітряні судна з більшою вагою, відкриті нові авіарейси.

До уваги гостей були представлені зали вильоту та прильоту, VIP-зал, продемонстрований процес реєстрації пасажирів та оновлена транспортна стрічка для багажу.

«6 квітня Європарламент підтримав надання безвізового режиму для України, рішення затвердили і посли ЄС, тепер чекаємо на рішення Ради ЄС. Я впевнена, що вже у червні наш аеропорт зможе приймати гостей з Європи.

Так само, ми з вами зможемо обмінюватися своїми культурними і духовними цінностями з європейцями, розвивати економіку міста та області», – наголосила секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон