Селище Східне відсвяткувало ювілей

65 років тому в Дніпровському районі було засновано селище, яке серед мешканців міста отримало назву «Східне».

Сьогодні селище Східне - це сектор приватної та багатоповерхової забудови, розвинена інфраструктура та сфера послуг, а також тут мешкають найактивніші мешканці Дніпровського району.

На рахунку мешканців селища Східне акції з благоустрою, впорядкування та наведення належного санітарного стану, дитячі свята, і ще багато різних заходів, проведених з громадськості та за підтримки районної влади.

«День селища Східного» відзначили за ініціативи мешканців та при організаційній підтримці і сприянні органу місцевого самоврядування Дніпровського району – виконавчого комітету Дніпровської районної у м. Херсоні ради, депутатів усіх рівнів.

На святкування ювілею завітали дітлахи, батьки, бабусі та дідусі - мешканці сектору приватної забудови та багатоповерхівок Східного.

На майданчику біля Представництва українського національного комітету Міжнародної торгової платати було людно та гамірно від дитячого сміху та веселої музики. На яскравих стендах - фото акцій з благоустрою, дитячих свят, зібрань для вирішення важливих питань життя квартального комітету - кожен з присутніх міг побачити насичені будні з життя органів самоорганізації населення селища Східного.

Зі словами привітання зі святом та вдячності до мешканців селища звернулась завідувач відділом з питань життєдіяльності району виконавчого комітету районної ради Маргарита Щербакова, побажавши мешканцям і надалі залишатись прикладом згуртованості та ініціативності в Дніпровському районі і місті.

Найактивніші мешканці селища, які беруть постійну участь в акціях з благоустрою, отримали грамоти голови Дніпровської районної у м. Херсоні ради Владислава Кондратова, подарунки.

Святкування було багатим на сюрпризи: конкурси та естафети, улюблениця усіх дітей району – весела клоунесса Іриска, хореографічні подарунки від найталановитіших мешканців селища - учнів спеціалізованої гімназії №12 та загальноосвітньої школи №37, українські народні пісні у виконанні вокального ансамблю дівчат з Центру позашкільної роботи, солодощі, а ще багато посмішок і яскравих вражень.

Особливо вразило малечу спілкування з командою аварійно-рятовувального загону Дніпровського РВ м. Херсона ГУ ДСНС України в Херсонській області. Рятувальники не лише розповіли та продемонстрували знаряддя та екіпіровку для рятування людей, але і дозволили сісти «за кермо» пожежної машини.

Свято пройшло весело , без зайвих офіційних промов. Малечі було навіть ніколи заглянути до своїх гаджетів, адже м'ячі, цікаві конкурси, ігри, яскраві вокальні та хореографічні композиції, спілкування з друзями – це надзвичайно весело і корисно. Всі разом: громада, дорослі і малеча, депутати, представники районної влади, - відзначили День селища Східного. Мешканці бажали один одному щоб це свято стало доброю традицією і об'єднало громаду на добрі справи.

Виконавчий комітет Дніпровської районної у м. Херсоні ради висловлює вдячність за ініціативність головам органів самоорганізації населення – квартальних комітетів №№ 17,18, 20 Анатолію Недигайлову, Вадиму Плохенку, Марії Булкіній.

Особлива подяка Херсонському обласному територіальному центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф за забезпечення медичного супроводу заходу, бригаді рятувального загону Дніпровського РВ м. Херсона ГУ ДСНС України у Херсонській області за забезпечення пожежної безпеки, оперативного реагування у разі виникнення надзвичайних ситуацій, представництву українського національного комітету Міжнародної торгової палати «ICC Ukraine» ЛП «Девелопмент» за надану можливість для проведення Дня селища Східного на території офісного центру.

Прес-служба виконавчого комітету
Дніпровської районної у м. Херсоні ради

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон