Обнімашки по-каховськи

За ініціативи члена міської ради з питань молодіжної політики Радіонової Ольги, учнівського самоврядування ДНЗ "Каховський професійний ліцей сфери послуг",за підтримки відділу у справах молоді та спорту в центрі міста відбулася молодіжна акція "Обнімашки по-каховськи".

На площі перед центральним універмагом діяв такий вже звичний для каховчан "Обнімальний патруль" від дівчат з ДНЗ "КПЛСП" та від вихованців — козачат військово-патріотичного клубу "Сокіл" (наставник Пашинський В'ячеслав), які вперше залучилися до подібної молодіжної акції.

"Обнімальний патруль" поздоровляв каховчан з днем "каховських обнімашок" і пропонував бажаючим їх обійняти.

Традиційно Станція юних техніків (директор Олена Сушко) виставила на продаж вироблені власноруч кружківцями СЮТ та небайдужими каховчанами поробки — вироби з різних матеріалів. Зароблені кошти пішли на благодійну акцію — захист тварин.

Оргкомітет акції також дякує всім небайдужим каховчанам і тим, хто безпосередньо долучився до її проведення: Сергію Кошелєву (Хотабич) і Олександру Муліку (ММГО "Драйв") та члену виконкому Галині Захарченко.

"Каховська Зоря"

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон