На Херсонщині: цирк поїхав, а клоуни залишилися?

Із 7-хвилинним запізненням розпочалося спільне засідання депутатських комісій з підготовки 15-ї сесії Бериславської райради 20 квітня.

Весь цей час присутні з подивом спостерігали за сутичкою в президії, під час якої голова райради Володимир Коновалов намагався зігнати з місця голову райдержадміністрації Олександра Гомона. Останній за традицією присів теж у президії, і це дуже не сподобалося Коновалову.

— Ми проводимо сьогодні сесію, тож нехай присаджується в залу. Я не буду проводити сесію до тих пір, поки голова РДА не присяде в зал! Я не можу дозволити вакханалії і щоб у нас на сесії якісь незрозумілі ситуації відбувалися. Присядьте в зал, не робіть із себе клоуна! — закликав (процитовано дослівно) голова районної ради, намагаючись підняти зі стільця голову райдержадміністрації.

Він навіть поставив дане питання на голосування. І хоча депутати не підтримали пропозицію «пересадити Гомона до зали», продовжив наполягати на своєму.

Голова РДА підніматися і переходити до зали навідріз відмовився і вимагав не чіпати його і не провокувати конфлікт. Однак протягом засідання комісій і подальшої сесії райради Володимир Коновалов неодноразово згадував Гомона «незлим тихим словом».

— Мені незрозуміло і неприємно, що Гомон без запрошення зайняв місце на трибуні. Це просто нахальство. Те, що він усівся там, свідчить про те, що у нього немає совісті. Я думаю, наступного разу він буде сидіти там, де йому відведене місце, — так голова райради прокоментував інцидент після сесії. Також він висловив жаль з приводу того, що так і не зміг прогнати голову РДА з президії: «Не за вуха ж його звідти витягувати».

Присутні в сесійній залі відреагували на сутичку по-різному. Одні (переважно депутати) підтримали Коновалова, зауваживши, що новопри­значений голова РДА «повинен знати своє місце». Інших же ситуація вкрай обурила.

«Коновалов називає Гомона клоуном, хоча сам поводиться, як клоун і як король усього Бери­славсього району», — говорять вони.

Олег БАТУРІН
"Новий День"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів