Цьогорічну дезінфекцію 914 км водопровідних мереж у Херсоні завершено

25-26 квітня 2017 року фахівцями Херсонського Водоканалу завершено дезінфекцію водопровідних мереж міста Херсона,яка стала завершальним етапом дезінфекції 914 км водопровідних мереж, які обслуговуються Херсонським Водоканалом.

Цього року дезінфекція водопровідних мереж була проведена із застосуванням гіпохлориту натрію. Іншими словами, херсонці тепер отримують воду, що обробляється реагентом зі звичайної солі (NaCl).

Нагадуємо, що такий метод дезінфекції має наступні переваги: безпечне зберігання і транспортування реагенту, простота дозування, тривалий ефект дезінфекції, відсутність виникнення загрози техногенної аварії та виключення негативного впливу на здоров'я мешканців, будинки яких розташовані в 5-кілометровій зоні від насосної станції та могли потрапити в зону зараження у разі викиду хлору.

Всі питання, що виникали при використанні нового обладнання (насосів-дозаторів) та відпрацюванні нового технологічного процесу, були вирішені оперативно та професійно.

При відсутності води у мережах, коли були зупинені всі насосні станції та свердловини, технічними службами Водоканалу виконувався запланований ремонт обладнання та заміна запірної арматури.

Було здійснено наступні роботи:

- замінено 20 засувок по всьому місту;

- проведено ревізію 2 розподільчих пристроїв щитових, ревізію та ремонт 18 засувок та 2 зворотних клапанів на дільницях «Водозабір-1» та «Водозабір-2»;

- контроль якості дезінфекції у 40 кінцевих пунктах водопровідних мереж міста;

- контроль відключення та запуск частотних перетворювачів на локальних свердловинах міста;

- ревізія і ремонт електрообладнання та інші регламентні роботи.

В роботах було задіяно 32 одиниці спецтехніки.

Роботи, що виконані фахівцями Водоканалу 25-26 квітня 2017 року, дозволять скоротити кількість аварій на водопровідно-каналізаційних мережах та покращити якість послуг, що надаються населенню.

Довідка.

Дезінфекція водопровідних мереж міста Херсона виконана згідно з наказом по МКП «ВУВКГ м.Херсна» від 19.04.2017 №172 у відповідності до розпорядження міського голови від 23.02.2017 №165-р з метою забезпечення жителів м.Херсона питною водою, яка відповідає вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 за бактеріологічними показниками, запобігання розповсюдженню у весняно-літній період 2017 року шлунково-кишкових інфекцій через питну воду.

МКП Херсонський Водоканал

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів