Херсонський міськвиконком дозволяє поливати вдень

Таке рішення стало можливим завдяки рівномірному перерозподілу навантаження на водопровідні мережіу зв'язку із впровадженням Херсонським Водоканалом цілодобового водопостачання протягом останніх 2 років.

Затверджений графік поливу з 22 квітня по 30 вересня 2017 року:

з 0000 до 0600

з 1000 до 1200

з 1400 до 1700

з 2200 до0000

Також затверджено норми витрат води на поливання для мешканців приватного сектору, які не мають засобів обліку води:

Для довідки: Пікові часи водопостачання: в час перед початком і після закінчення робочого дня, а також в обідні часи. У піковий час споживається близько 80-85% добового обсягу води. При цьому на нічний час припадає 5-6% загального споживання.

Згідно з Водним кодексом України": ст. 61 "Підземні води питної якості повинні використовуватися у першу чергу для задоволення потреб питного і господарсько-побутового водопостачання населення", а відповідно до ст. 45 у разі обмеженості водних ресурсів пріоритетність надається використанню води для питних і побутових потреб населення, введення графіка поливу зелених насаджень, який дозволяє полив тільки у години мінімального водоспоживання, дозволить за рахунок запобігання піковим навантаженням на водомережу забезпечити більш рівномірний розподіл водоспоживання протягом доби в літній період і стабільну роботу системи водопостачання міста для забезпечення питних та господарсько-побутових потреб населення.

МКП Херсонводоканал

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів