На хлібі для бюджетників економити не варто

Змінити умови тендерів місцевих бюджетних установ на закупівлю основного продукту споживчого кошику вимагають хлібозаводи Херсонщини.

На круглому столі у Херсонській облдержадміністрації керівники підприємств з Херсона, Берислава, Скадовська повідомили про втрати ринку та зменшення замовлень, які сягають десяти відсотків і більше. Їх перехоплюють виробники з Одеської, Миколаївської та навіть Дніпропетровської областей, які пропонують свою продукцію за відверто демпінговими цінами.

І виграють торги, бо лікарні, школи та дитсадки рахують кожну копійчину, яку витрачають на придбання продуктів. Але діти та хворі через це змушені будуть їсти хліб, який дорогою у двісті-триста кілометрів зі свіжого перетворюється на черствий.

Тож пекарі Херсонщини (а в краї працюють 57 борошномельних та хлібозаводів, що виробляють майже 75 тисяч тонн продукції на рік) поставили владі вимогу: організатори тендерів мають встановити чіткі умови, скільки часу повинно пройти для доправлення випічки від виробника до кінцевого споживача. І він має обраховуватися хвилинами, а не годинами.

В інших регіонах України, до речі, пропозиції "далеких" постачальників на торгах саме з цієї причини і відхиляють - незалежно від ціни, випічка "другої свіжості" бути не повинна.

"Голос України"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів