Закрилася мережа кіосків періодики

У курортному Скадовську припинила діяльність мережа торгівлі пресою.

Кіоски, де раніше можна було купити свіжу газету чи журнал, закрилися через збитковість. А нерентабельними вони стали після збільшення рівня мінімальної зарплати і запровадження міськрадою плати за розміщення малих архітектурних форм на вулицях.

Її встановили у розмірі від 150 до 350 гривень на місяць, що для місцевого бізнесу є значною сумою. Хоча переважна частина депутатів вважає такі ставки виправданими, оскільки в кіосках торгували не тільки періодикою, а й сигаретами.

Тож вони не бажають стимулювати збут тютюнових виробів у місті зі статусом дитячого курорту національного значення.

Утім, у міськраді кажуть, що відновити діяльність у літній сезон мережі ніхто не заважає: адже формально термін дії дозволів на роботу газетних кіосків закінчується лише через два роки.

Власне, такий підхід до комерції на чорноморському та азовському узбережжях Херсонщини є досить розповсюдженим. У жовтні три чверті кав'ярень, магазинів, розважальних закладів закриваються і відновлюють роботу лише наприкінці квітня — на початку травня.

Ну, а сьогодні газети в Скадовську купити можна або на пошті, або з рук — у вуличних розповсюджувачів, котрі працюють здебільшого нелегально.

"Голос України"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів