Олена Урсуленко: Питання ціни на проїзд в маршрутках в Херсоні переросло в площину зацікавленості деяких депутатів і чиновників

Як відомо, питання про відміну рішення Херсонського виконкому щодо підняття ціни на проїзд до 5 гривеньзнову перенесено - на 5 квітня. Це свого роду затягування процесу, аби приспати пильність громади.

Звісно, могли б поставити в цій історії крапку самі депутати Херсонської міськради, більшістю голосів відмінивши це рішення. Але вже вкотре депутати не можуть внести це рішення в сесійну залу через нестачу голосів.

Здавалось би, демократичну більшість повинні підтримати представники «Свободи» та "Радикали", але вони вже давно забули про обіцянки виборцям захищати їхні права, перейшовши у підлеглі міського голови й відстоюючи позицію чиновників.

«Прикро, що питання мораторію на підняття ціни на проїзд в маршрутках в Херсоні переросло в площину мотиваційної зацікавленості деяких депутатів і чиновників, тому воно й не набирає голосів.

Більше того, ні чиновники, ні перевізники не зацікавлені покращити послугу пасажироперевезень для городян. Але прийшов час повної зміни взаємин між громадою і перевізниками, цей процес не зупинити.

Я дякую активістам за те, що це питання вони тримають на контролі, бо лише за активної участі громади ми зможемо переформатувати цю послугу, побачивши сучасні й безпечні маршрутки, у тому числі і в вечірній час», – прокоментувала секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів