У херсонській спілці журналістів Долина - це не прізвище, це - посада

Сьогодні, 30 березня відбулася чергова ХVIII звітно-виборча конференція Херсонської обласної організації Національної спілки журналістів України (НСЖУ).

Одразу розчарую любителів сенсацій - несподіванок не сталося: цілком прогнозовано на черговий термін головою обласної організації НСЖУ було обрано ДОЛИНУ Валерія Федоровича.

Чому прогнозовано? Тому що дві третини делегатів конференції складали представники славного творчого журналістського колективу ХОДТРК "Скіфія", який за будь-якої влади вже дуже багато років "за дивним збігом обставин" і досі очолює все той же ДОЛИНА Валерій Федорович.

Тож, при відкритому голосуванні, на якому наполягли делегати від "Скіфії", у іншого кандидата на посаду голови - у директора радіо "Херсон FM" 99.4 МГц Олександра Мироненка (на фото справа) просто не було жодного шансу...

Хоча у Мироненка була непогана програма розвитку організації, яку (дуже сподіваємося) візьмуть, хоча б до уваги (!), члени правління Херсонської обласної організації Національної спілки журналістів України, які були затверджені більшістю делегатів конференції за поданням ДОЛИНИ Валерія Федоровича.

Так, на сьогодні - це беззаперечний факт: керівник ХОДТРК буде очолювати обласну НСЖУ, оскільки понад третина складу журналістської спілки працюють під багаторічним демократичним керівництвом ДОЛИНИ Валерія Федоровича.

Таким чином, іншим журналістам в ХОО НСЖУ, яким не пощастило працювати з Валерієм Федоровичем на ХОДТРК "Скіфія", залишається лише жартувати з приводу того, що: "ДОЛИНА - це не прізвище, це - посада..."

Володимир МОСТОВИЙ
Не працівник ХОДТРК, але член НСЖУ

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів