На Херсонщині знають, що професія - це крок у майбутнє

22 березня перша група випускників ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти ДСЗ» з професії «Продавець непродовольчих товарів» 3-го розряду успішно склала кваліфікаційний іспит.

За словами директора Херсонського обласного центру зайнятості Євгенія Єрашова, саме рівень конкурентоспроможності робочої сили впливає на розвиток економіки в області.

«Одне із завдань Державного навчального закладу «Херсонського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» - надання освітніх послуг дорослому населенню, формування конкурентоспроможних трудових ресурсів, - все це сприятиме розвитку Херсонщини», - зазначив Є.Єрашов.

Після іспитів були вручені подяки найбільш активним випускникам: Олегу Горянському та Марині Такисовій.

За словами директора навчального центру Світлани Ткачук, знання й практичні навички, отримані в Центрі, весь внутрішній потенціал випускники зможуть якнайкраще використати у професійній діяльності, а такі чесноти як бажання кар'єрного зростання та професіоналізм стануть у нагоді у майбутньому.

Тож, 20 випускників отримали необхідні знання, успішно склали кваліфікаційний іспит для подальшої професійної діяльності та готові приступити до роботи.

Херсонський обласний центр зайнятості

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів