Херсон став центром Всеукраїнської медичної реформи

29 березня, у середу, в Херсоні будуть говорити про новації у реформуванні медичної галузі.

Херсон не випадково став місцем проведення засідання регіональної платформи з вироблення політики у сфері місцевого самоврядування, під назвою: «МЕДИЧНА РЕФОРМА: реальність та перспективи законодавчого забезпечення».

Ми вже розповідали, що директор Департаменту охорони здоров'я Херсонської обласної державної адміністрації, заслужений лікар України, депутат обласної ради Віктор Короленко став автором ідеї запровадження новітньої форми обслуговування хворих – «Електронна медицина».

За ініціативи Віктора Короленко у Херсоні відбудеться захід, у якому візьмуть участь: радник заступника голови комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я, народні депутати України від Херсонщини, керівництво області, представник Департаменту охорони здоров'я Херсонської облдержадміністрації, представники органів місцевого самоврядування області.

Під час пленарної частини учасники обговорять ряд суттєвих питань, зокрема: «Про реформування системи охорони здоров'я», «Про систему охорони здоров'я в області». Будуть розглядатися питання: «Нормативної бази реформування медичної галузі», «Про державне медичне страхування в Україні» та «Про організацію медичного обслуговування населення».

За підсумками засідання буде сформовано пропозиції до ряду проектів законів України у галузі медицини.

Під час практичної частини учасники заходу побувають у амбулаторії сімейної медицини та відвідають диспетчерський пункт Херсонського обласного територіального центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Сергій ОСОЛОДКІН

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів