Чверть мільярда недорахувалися через окупантів

Понад чверть мільярда гривень. Саме таку суму не отримав бюджет від оренди об'єктів державного майна на території окупованого Кримуза 886 договорами із підприємствами та фінансовими установами.

Збитки вимагатимуть повернути через судовий позов до країни-агресора, підготовка якого нині триває, повідомили нашому кореспонденту у відділенні Фонду держмайна України в Херсонській області та АР Крим.

Оскільки фізичний доступ до цих об'єктів та паперової документації відсутній (в розпорядженні ФДМУ залишилася тільки електронна база даних), тепер співробітники відділення розсилають орендарям пропозиції про припинення договорів їх оренди.

За даними відділення, таких угод уже досягли із п'ятьма банками України, що винаймали приміщення під свої відділення на анексованому нині півострові. Проте ще два великі банки (з-поміж них і один державний) такі пропозиції чомусь ігнорують, здивовані у ФДМУ.

"Голос України"

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів