Люблю Вас… Люблю Життя…

«Вісім років... Вісім років терпіння, інколи болю, а головне — боротьби за кожен день життя.Вісім років надії...» — саме з цих слів починалася моя сповідь, яку я написала майже рік тому.

І ось - виповнилося ДЕВ'ЯТЬ років з тих пір, як я «підсіла» на діаліз. Як зараз пам'ятаю ті почуття, які я відчувала дев'ять років тому, наскільки мені стало добре, коли мене підключили до апарату.

...На той момент у мене вперше за два місяці був двогодинний здоровий сон, бо до цього були, можна так сказати, пекельні дні і ночі. Чому пекельні? Тому що я два місяці майже не спала. На вигляд Я вже була не Я – все тіло настільки набрякло, що на той момент нагадувала повітряну кульку.

В останній час перед початком діалізних днів вже практично не ходила самостійно, всі органи відмовлялися працювати через інтоксикацію організму, нирки не виконували свою функцію, й до такого критичного стану довела моя впертість.

Я постійно торочила мамі, яка мене щохвилини вмовляла поїхати до лікарні, що зі мною нічого серйозного не трапилося, що я одужаю і без допомоги лікарів, що це все тимчасово... Але я тоді помилялася, і в кінці кінців погодилася поїхати до лікарні.

Так, діаліз подарував мені життя, завдячуючи йому я живу, але... В такому житті є багато «але»... З кожною процедурою гемодіалізу організм хворого все більше і більше виснажується... І це одна з причин, через яку я погодилася почати збір коштів на трансплантацію нирки...

...Майже рік тому мої друзі порадили мені шукати клініку, бо для того, щоб розпочинати збір коштів треба було знати конкретно, в якій клініці мені погодяться зробити операцію, скільки на неї потрібно коштів. І тоді я знайшла такий варіант, як перехресна трансплантація нирки, що її роблять в клініці Медікана в Туреччині.

Перехресна трансплантація, скажу простою мовою, — це коли дві сім'ї обмінюються органами. Тобто, наприклад, нирка моєї мами мені не підходить тому, що в нас різні групи крові, але орган може підійти по всіх параметрах хворому з іншої родини, котрому також потрібна трансплантація нирки, а нирка донора з тієї іншої сім'ї повинна підходити мені.

І тоді, коли клінікою буде підібрано ідеально дві пари, будуть кошти на саму операцію, тільки тоді можна починати процес підготовки до операції і робити пересадку нирки.

І ось скоро, а саме в травні, буде рік від початку збору коштів. За цей час було докладено дуже багато зусиль моїми друзями, знайомими, волонтерами для того, щоб зібрати чималеньку суму, ця сума трохи «не дотягує» до половини потрібної.

Допомагали всі — від бізнесменів та політиків місцевого рівня до дітей, які самі перемогли страшну хворобу, але здебільшого допомагали люди прості, і водночас такі особливі.

Особливість їхня в тому, що вони звернули увагу на мою проблему, проблему дорослої тяжкохворої дівчини, не залишили мене боротися з хворобою наодинці, а допомагали і продовжують допомагати хто чим може: хто моральною підтримкою, хто фінансово, хто інформаційно, і я дуже часто чую такі слова: «пробач, що мало», «немає за що дякувати...».

Але, повірте, навіть найменша краплинка вашої доброти може принести мегабагато користі, людині, яка потребує допомоги!

І хочу зізнатися, що збір коштів морально мені дається тяжкувато. Він мене сковує, як особистість, і сама хвороба робить зі мною те ж саме.

Але я точно знаю, що в кінці тунелю на мене чекає світло під назвою «ЖИТТЯ», і що те світло варте цих неймовірних зусиль, докладених неймовірними людьми, які мені допомагають долати цей непростий шлях...

P.S. А ще хочу зізнатися, що завдяки хворобі я познайомилася з величезною кількістю небайдужих і крутих ДОБРЯКІВ, знайомством з якими я буду пишатися все своє життя! І обіцяю повернути кожну краплину Вашої доброти — добрими справами в цей світ! Люблю Вас... Люблю Життя... І тому все буде добре!

Лілія КОРСУН
"Каховська зоря"

Від редакції: Не будьмо байдужими. Допоможемо отримати шанс на життя прекрасній юній дівчині!

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк:
гривня 4149 4393 9377 2110
USD5168 7573 1722 8437
EUR5168 7573 1722 8429
RUB4149 4978 6102 9660
ОщадБанк: 5167 4910 0669 0514

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів