Херсонським рибалкам сподіватися на Кабмін?

Про це їм повідомили під час сьогоднішньої наради в Херсонській облдержадміністрації, де розглядали питання щодо заборони промислового вилову рибина заповідних територіях національного парку "Нижньодніпровський"

Нагадаємо, що сьогодні, 15 березня рибалки Херсона провели мітинг протесту на площі перед Херсонською облдержадміністрацією, протестували через "правову колізію", яка не дозволяє їм заробляти на життя.

Вже під час протесту ініціативну групу мітингарів запросили на спільну нараду до будівлі ОДА, щоб спільними зусиллями знайти вихід з цієї ситуації

Як було наголошено під час наради - для того, щоб все ж таки встановити справедливість і остаточно бути впевненими у законності дій й врегулюванні відносин, в найкоротший термін будуть подані позови щодо вказаних протоколів до суду і прийняті відповідні рішення.

Ознайомившись з усіма документами й вислухавши позицію сторін, в. о. заступника голови обласної Херсонської державної адміністрації Євген Рищук зауважив: «Основним документом, який дозволяє чи забороняє здійснювати будь-які дії є закон і треба погодитися, що в даній ситуації постанова Кабінету Міністрів № 459 не зовсім коректна та нівелює можливість Департаменту екології та природних ресурсів ОДА видавати дозвільні документи на вилов риби.

Тому керівництво облдержадміністрації разом із рибалками Херсонщини активізують вирішення питання й прийняття змін до постанови Кабміну вже найближчим часом...».

За матеріалами Херсонської ОДА

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів