Олександр Співаковський: Рада має проголосувати закон №5240, який вирішує долю технікумів та коледжів

Про це під час засідання Погоджувальної Ради заявив народний депутат України фракції Партії «Блок Петра Порошенка»,перший заступник Голови Комітету з питань освіти та науки Олександр Співаковський.

«Сьогодні Міністерство освіти не може прийняти відповідний указ про умови прийому до технікумів та коледжів, оскільки закону про технікуми і коледжі немає. Просимо терміново внести до порядку денного законопроект №5240 (Про внесення змін до Закону України «Про вищу освіту» щодо освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» – ред.)», – сказав Співаковський.

Він також підкреслив, що, якщо не проголосувати закон №5240, то технікуми і коледжі не зможуть прийняти людей на навчання, пройти профорієнтацію і т.д.

«Ми вбиваємо сектор освіти, який налічує 300 тис людей. Давайте вирішимо терміново питання по суті. Також прошу включити до порядку денного закон №4416 «Про внесення змін до деяких законів України щодо запобігання корупції... Перший Віце-прем'єр-міністр правильно сказав, що корупція перенесена сьогодні на місцевий рівень, Так, ми кошти передаємо, ми проводимо децентралізацію, ми даємо більшу владу, і в той же час місцеві депутати можуть очолювати комунальні підприємства, тому буде корупція. Тому прошу Вас включити зазначені законопроекти до порядку денного. Прийняття цих законів змінить поведінку людей»,сказав Співаковський.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів