Олена Урсуленко: Треба пам’ятати про подвиг людей

Сьогодні у Херсоні відзначили 73-річницю визволення міста від нацистських окупантів.

Перші особи області та міста, депутати рад різних рівнів та представники громадськості зібралися щоб вшанувати світлу пам'ять загиблих за свободу і незалежність. Тоді, на самому початку окупаційного режиму, у протитанкових ровах під Херсоном нацисти розстріляли 11780 тисяч дорослих і дітей.

«Минуло 73 роки з того дня, коли на нашу землю прийшла радість перемоги. Пам'ятати про подвиг людей, котрі власними зусиллями виборювали та наближали день визволення рідного міста – наш обов'язок. Сьогодні, коли Україна знову змушена відстоювати свою незалежність і свободу, ми схиляємо голови перед пам'яттю жертв тієї страшної війни!», – зазначає секретар Херсонської міської ради (фракція «Солідарність») Олена Урсуленко.


На схилах Дніпра у Парку Слави хвилиною мовчання херсонці згадали усіх полеглих земляків та поклали квіти до Вічного вогню. Долучилися до заходу і представники партії «Солідарність».

Ганна СОКОЛЕНКО

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів