У Херсоні - Мистецтво заради зцілення

У Херсонському обласному онкологічному диспансері відкрилася виставка відомої української художниці Ольги Бринцевоїз символічною назвою «Життя – прекрасне».

Експозиція складається із 21 роботи, більшість виконані у техніці олійного живопису та вперше у «Галереї життя» представлені гобелени. У час Великого посту на напередодні Пасхальних свят темою виставки є Біблійні сюжети, що переплітаються із одухотвореними пейзажами місць паломництва Середземномор'я.

Олександр Ковач - залужений художник України, голова херсонської організації Національної спілки художників України на відкритті виставки представив свою колегу та зауважив, що Ольга працює у рідкій на теперішній час техніці ручного ткацтва, що є дуже кропіткою працею та подякував головному лікарю Ірині Сокур за підтримку херсонських митців.

Михайло Варгун - заслужений працівник культури України, директор Херсонського училища культури розповів, що Ольга багато років працювала у Херсонському училищі культури, та її учні є і серед співробітників Херсонського обласного онкологічного диспансеру.

«У Херсонському обласному онкологічному диспансері є храм Святого Нектарія Егінського, до якого моляться люди, що хворіють онкологічними захворюваннями. Ви лікуєте людей не тільки фізично, а і духовно. Не тільки церква є у вас, а навіть і виставкова зала.
Хай кожен побачить в цьому щось добре, щось живе, щось вічне, і щоб це надихало людей на життя, надихало на спасіння. Щоб люди які до вас приходять завжди отримували зцілення» - побажав настоятель Свято-Єкатерининського собору протоієрей Петро.

Поздоровити Ольгу із відкриттям персональної виставки у Херсоні прийшли багато колег, друзів та найрідніша людина – мама.

Ольга Бринцева зауважила, що допомогти одне одному можна по-різному: можна добрим словом, можна просто посміхнутися, і це також буде допомога, та побажала, щоби у душах завжди було чисто, тепло та гарно...

Херсонський обласний онкологічний диспансер

P.S. Ольга Бринцева - член Національної спілки художників України, відомий майстер гобеленів, постійна учасниця виставок у Німеччині, Франції, Монако, різноманітних виставок в Україні.

«Ольга Бринцева - життєрадісна, оптимістична та неймовірно талановита, дуже відома художниця, і ми щасливі, що зірка такої величини приймає учать у нашому арт-проекті, що є можливість показати цікаві роботи нашим пацієнтам та співробітникам» - зазначила головний лікар Херсонського обласного онкологічного диспансеру Ірина Сокур.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів