На Херсонщину прибудуть поліцейські спеціального призначення

Вчора, 3 березня отримали сертифікати про закінчення курсу підготовки 40 бійців підрозділу спеціального призначення КОРД(Корпус оперативно-раптової дії), які нестимуть службу у Херсонській та Миколаївській областях.

У заході взяли участь перший заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий, глава Національної поліції України Сергій Князєв, заступник керівника Національної поліції Олексій Руденко та керівник відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні Крістофер Сміт.

За словами Сергія Ярового, до КОРД потрапили гідні люди, які пройшли бойові дії в зоні АТО – ті, хто гідно ніс службу по охороні спокою громадян держави.

«Ваші патріотизм, гідність та професіоналізм будуть серйозною допомогою Національній поліції і керівникам територіальних органів поліції. Абсолютно впевнений у вашій підготовці та професіоналізмі. Хочу подякувати вам за роботу. Я впевнений, що ми побудуємо гідну державу», – зазначив перший заступник міністра внутрішніх справ.

Навчання у Центрі підготовки підрозділів поліції особливого призначення тривало два місяці. Усі бійці пройшли навчання за методикою підготовки спецназу Адміністрації США з питань боротьби з наркотиками, спецназу Прикордонного патруля США та групи спеціального призначення дивізіону «Техаські рейнджери» Служби Маршалів США – за підтримки Уряду Сполучених Штатів Америки.

За словами Голови Національної поліції України, головна мета навчання – відпрацювати єдину тактику дій спецназу поліції. Цей передовий підрозділ поліції має виконувати не політичну, а поліцейську функцію – захищати громадян.

«Стартувало вас близько 400 чоловік, до фінішу дійшли 40. І це хороший результат. Ви першими прийматиме удар по затриманню злочинців. Дуже би хотілося, аби при прийнятті миттєвого рішення, а такі ситуації будуть, ви максимально захищали особовий склад та громадян», – зазначив Сергій Князєв.

КОРД (Корпус оперативно-раптової дії), який побудований за моделлю американського SWAT, – абсолютно новий, єдиний і універсальний підрозділ особливого призначення Національної поліції України. Основними його завданнями є затримання особливо небезпечних озброєних злочинців та організованих кримінальних груп, проведення спецоперацій зі звільнення заручників тощо.

Бійці КОРД також надають підтримку іншим підрозділам поліції з метою забезпечення переважаючої вогневої потужності над правопорушниками та беруть участь в антитерористичних операціях, що проводяться Антитерористичним центром при Службі безпеки України.

За матеріалами Департаменту комунікації МВС України

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів