Андрій Гордєєв: Про ворожі радіосигнали на території Херсонщини нехай і не мріють

Нещодавно в ЗМІ стався інформаційний вкид про те, що окупаційна влада Криму начебто має на меті транслювати радіосигнал на Херсонщину. По це було повідомлено на інтернет-ресурсі «Крим Реалії» з посиланням на «РІА КРИМ».

«Додаткові передавачі встановлені в Джанкої, що дозволяє транслювати сигнал в прикордонні райони Херсонської області України», - зазначив Бальбек і додав, що з часом радіо покриття планують розширити, встановивши ще один передавач в Красноперекопську», - цитує «Крим Реалії» своє джерело інформації.

У відповідь на це голова Херсонської адміністрації заявив, що ніяких ворожих радіосигналів на території Херсонщині немає і з'являтися не будуть.

«Про ворожі сигнали на території Херсонщини нехай і не мріють. Ми не для того вишукували можливість на побудову вежі, щоб дозволити загарбання нових частот. Передавачі про які кажуть окупанти слабкі – це факт. В кращому випадку вони мовитимуть в себе на городі. Ми моніторимо постійно ефір в області, нічого нового в нас не з'явилося. Навпаки, з нашої Чонгарської вежі на Крим транслюються українські сигнали з величезною потужністю в п'ять кіловат. І вони сягають до ста кілометрів на окуповану території Криму, а також на прилеглі райони Херсонщини. Ми діємо в правовому полі, адже частотний ресурс в Криму – український. Проект відновлення українського мовлення триває. Наступний крок вже розбудовується. Він передбачає нові вежі, нові частоти, нові сигнали і тільки українського законного мовлення», - підкреслив А. Гордєєв.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів