Співаковський: Якісна освіта повинна стати стандартом

У четвер, 2 березня, Комітет Верховної Ради України з питань науки та освіти проведе чергове виїзне засідання.

Цього разу воно відбуватиметься у Харкові, на базі Харківського національного університету ім. В.Каразіна і буде присвячене обговоренню проблем, стану, та перспектив нормативно-правового забезпечення навчання іноземців в Україні.

Про це повідомив народний депутат України, перший заступник голови цього Комітету Олександр Співаковський в ефірі передачі «Народна трибуна» на телеканалі «Скіфія». Він розповів, що останнім часом Комітет все частіше використовує таку форму роботи, як виїзні засідання в регіонах, бо вважає її ефективною.

За словами нардепа, лише в процесі безпосереднього спілкування з людьми, які у своїй щоденній роботі застосовують ті чи інші законодавчі норми, можна з'ясувати, наскільки ефективними є ухвалені закони, що потрібно підправити чи виправити, які нормативно-правові акти потрібно ухвалити, щоб законодавчі норми та положення працювали на позитив, працювали на інтереси держави, національної освіти та громадянина.

«Взагалі вважаю, що і політики, і чиновники повинні більше дослухатися до людей. Слухати їх, чути. І – робити висновки», – зазначив політик.

За його словами, для парламентського Комітету з питань науки та освіти спілкування з представниками освітянської спільноти в регіонах, вивчення їхньої думки є надзвичайно важливим, оскільки саме зараз триває робота над базовим законом «Про освіту», готується низка інших важливих законопроектів.

«Разом ми маємо змінити на краще ситуацію, що склалася зараз в системі української освіти. Ми повинні провести таку реформу, яка створить екосистему, в якій якісна освіта стане стандартом», – підкреслив О.Співаковський.

Прес-служба народного депутата
Олександра Співаковського

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів