Херсонці завітали на ярмарку вакансій

Наприкінці минулого тижня Херсонський міський центр зайнятості взяв участь у спільному соціальному проекті «Ярмарок вакансій»з торгово-розважальним центром «Фабрика».

До роботи ярмарку були залучені такі підприємства, як: Херсонська дирекція УДППЗ «Укрпошта», АТ "Райффайзен банк Аваль" м. Херсон, Головне територіальне управління юстиції у Херсонській області, ТОВ «Епоха», ТОВ «Сав-Дістрибьюшн», ПРАТ "Нова лінія", ТОВ «Херсонавтокомунсервис», ТОВ Швейна фабрика ВІД, «Епіцентр», магазини та заклади ТРЦ "Фабрика"- усього понад 30 роботодавців.

Були представленні вакансії як за робітничими професіями: тракторист, машиніст екскаватора, машиніст автогрейдера, машиніст бульдозера, швачка, продавець непродовольчих товарів, касир торговельного залу, оператор поштового зв'язку, сортувальник поштових відправлень та виробів друку, листоноша, слюсар з ремонту автомобіля, листоноша із супроводження пошти, так і за спеціальностями: економіст, спеціаліст державної служби, інспектор з кадрів, інженер тощо.

За словами Світлани Ширяєвої, в.о. директора Херсонського міського центру зайнятості, безпосереднє спілкування з роботодавцем необхідно людям, щоб отримати детальну консультацію, дізнатися про умови роботи і, звичайно, про заробітну плату.

Пошук нових шляхів та методів роботи щодо задоволення потреб роботодавців у вирішенні кадрових питань та надання можливості шукачам роботи вирішити питання щодо працевлаштування - основна мета проведення ярмарку вакансій, який вже став традиційним.

За матеріалами Херсонського обласного центру зайнятості


Фото ТРЦ "Фабрика"

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів