Прикордонники не пропускають через адмінмежу заборонені товари

З початку року прикордонники у контрольному пункті «Чонгар» попередили перевезення товарів з порушеннями на суму понад 200 тисяч гривень

Прикордонники Бердянського загону продовжують здійснювати комплекс заходів щодо недопущення переміщення заборонених товарів, у тому числі і контрабанди, через адмінмежу із тимчасово окупованою територією АР Крим.

Так, тільки з початку року прикордонники у контрольному пункті «Чонгар» спільно із представниками фіскальної служби виявили більше 45 випадків переміщення товарів із порушеннями.

Здебільшого це товари народного споживання та продукти харчування, які громадяни везли на анексовану територію Криму. Загальна суми оцінки виявлених товарів становить понад 200 тисяч гривень.

Усі виявлені товари встановленим порядком прикордонники передали представникам фіскальної служби для прийняття подальшого правового рішення, а, у більшості випадків, особам, які перевозили товари із порушеннями, згідно із чинним законодавством, відмовлено у перетині адмінмежі із тимчасово окупованим Кримом.

Прес – служба
Бердянського прикордонного загону

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів