Гордєєв запропонував свою допомогу Херсонській ТЕЦ

Сьогодні, 16 лютого на колегії Херсонської облдержадміністрації очільник області Андрій Гордєєв наголосив на необхідності проведення спільної нарадиз керівництвом Херсонської ТЕЦ.

Голова ОДА запропонував провести таку нараду саме для розв'язання найболючіших питань, пов'язаних з впровадженням більш ефективної роботи підприємства і, як наслідок, заощадження тепла для громадян міста.

"Які дії необхідно розробити для виконання тих завдань, про які було наголошено ще в минулому році?, - зауважив голова ОДА, звертаючись до першого заступника Херсонського міського голови Ігоря Козакова.

- Все, що необхідно задіяти з боку влади, ми з вами маємо використати якнайшвидше та ефективно. Робота, яка пов'язана із збереженням енергії, а значить, надання населенню якісних послуг з теплозабезпечення, мала бути виконана набагато раніше», - підкреслив Андрій Гордєєв і наполегливо запропонував свою допомогу для розв'язання проблеми.

Ганна СОКОЛЕНКО

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів