День безпечного руху в дитячому будинку «Радість» на Херсонщині

За ініціативи Фонду «ЗНАЙ БІЛЬШЕ!» в дитячому будинку «Радість» відбувся День безпечного руху.

З метою дотримання правил дорожнього руху та профілактики ДТП менеджер фонду Юлія Компанієць запросила до дитячого будинку учнів школи № 6 Вероніку Пивоварову та Марію Єфіменко разом з педагогом-організатором Уляною Давидовою, які провели корисну ігрову програму для дітей.

Спеціально для цієї зустрічі мама Марії власноруч виготовила гарні квіти з яскравих стрічок, які донька подарувала всім дівчаткам закладу.

Також серед запрошених був інспектор з дорожнього нагляду сектору превенції Каховського відділу поліції Андрій Пуляєв, який розповів присутнім про основні правила дорожнього руху, дотримання яких допоможе зберегти життя, а ще інспектор відповів на цікаві питання дітлахів.

Окрім важливої інформації, інспектор подарував дітям солодощі, фонд «ЗНАЙ БІЛЬШЕ!» — необхідне канцелярське приладдя (циркулі, транспортири, блокноти) та спеціальні засоби захисту пішоходів – світловідбивачі «Флайтер».

Сюрприз для школярів від Фонду «ЗНАЙ БІЛЬШЕ!»

Неймовірно радісні емоції дітям в кожній школі нашого міста подарував Фонд Ігоря Хомінця «ЗНАЙ БІЛЬШЕ!». Приємним сюрпризом для школярів різного віку став веселий мультиплікаційний герой — Мікі Маус, який неочікувано з'являвся у школі перед початком уроків та на перерві, вітав дітей, грав, жартував з ними, фотографувався і дарував інформаційні брошури про діяльність Фонду «ЗНАЙ БІЛЬШЕ!» й гарний настрій на весь день.

"Каховська Зоря"

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів